Pudełka i opakowania

W ofercie firmy mamy opakowania zbiorcze i pudełka dekoracyjne. Produkujemy pudełka;
  • klapowe,
  • fasonowe,
  • ozdobne,
  • nietypowe
Wszystkie pudełka dekoracyjne i opakowania zbiorcze wykonane są z EKO - tektury. Pudełka mogą być także wykonane z tektury jednostronnie białej oraz z dekoracyjnej tektury prążkowanej Wykonujemy opakowania dla gastronomii - Pizzerie.
 Element dekoracyjny na pudełku 
ozdobnym  wykonany jest ręcznie. Wzór może być wybrany z szerokiej oferty naklejek dekoracyjnych i szablonów malarskich lub  być wykonany na  indywidualne zamówienie  klienta np. logo firmy  co zapewnia oryginalny i niepowtarzalny efekt. Posiadamy tygiel o rozmiarach 1000x1400 i chętnie podejmujemy współpracę jako podwykonawca w procesie produkcji opakowań.
Z naszych opakowań korzystają zarówno firmy odzieżowe jak i medyczne.
Wszystkie dostępne wymiary pudełek dekoracyjnych i opakowań zbiorczych prezentujemy w zakładce Oferta Firmy. Jeżeli nie znajdziecie tam interesującego Was rozmiaru, zadzwońcie, zapytajcie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy rozwiązać problem.
Do naszej oferty wprowadzamy nowe produkty - ręcznie dekorowane EKO-torby. Alternatywa dla cieszących się dużym zainteresowaniem pudełek.

Na końcu strony zamieszczamy wzornik kolorów ,który pomoże w podejmowaniu decyzji zarówno przy wyborze dekoracji na opakowaniu jak i naklejek do dekoracji wnętrz.

 
Copyright Nazwa.pl